Překlady — Bulharština

Inkluzivní škola

Na těchto stránkách najdete různé dvojjazyčné informace, žádosti a sdělení napomáhající vzájemnému porozumění mezi školou a rodiči žáků. Některé slouží zejména učitelům pro informování rodičů (přijetí do školy, akce školy, sdělení a částečně informace pro rodiče, žádosti a omlouvání pro rodiče) , jiné jsou určeny přímo pro rodiče k informování o českém školství (informace pro rodiče) a praktické informace o omlouvání nepřítomnosti a některé žádosti .

Prosíme učitele, aby o těchto dopisech rodiče informovali.

Děkujeme, META, o.p.s.

You can find various bilingual information, requests and notifications on this website that can help mutual understanding between your school and your pupils’ parents. Some of them are particularly for teachers to inform parents (admission to school, school activities, notifications and partly information for parents, requests and absence excuses for parents). Others are directly for parents to inform about Czech school system (information for parents) and practical information about absence excuses and some requests. Thanks META, o.p.s.

1. Informace o předškolním vzdělávání/Информация за предучилищното образование

2. Přijetí do školy, pozvánky, informace pro školy/Прием в училище, покани, информация за училищата

3. Praktické informace pro rodiče/Практическа информация за родителите

4. Jak může být podpořeno vaše dítě ve vzdělávání/Как може детето ви да бъде подпомогнато в обучението?

5. Sdělení rodičům/Комуникация с родителите

6. Omlouvání nepřítomnosti/Извинения за отсътсвие