Konference "CÍTIT SE VE ŠKOLE DOBŘE ANEB WELLBEING JAKO ZÁKLAD VZDĚLÁVÁNÍ NEJEN VÍCEJAZYČNÝCH DĚTÍ"

Zveme vás na konferenci, jejímž cílem je zkoumat souvislosti mezi wellbeingem a vícejazyčností, mezi adaptací, začleňováním a úspěšným zapojením do výuky. Věnovat se budeme i wellbeingu vyučujících a společenství celé školy. Hlavním hostem konference bude profesor Ferre Laevers, který za hlavní pilíře učení a rozvoje dětí označuje "emocionální pohodu" a "zapojení".

Termín: 11. října 2023 (9:30–16:00 hodin)
Místo konání: Impact Hub, Drtinova 557/10, Praha 5 – Smíchov
Cena: zdarma

Dopolední část bude věnována odborným příspěvkům. Hlavním mluvčím bude belgický profesor Ferre Laevers. Odpoledne proběhnou praktické workshopy.

Program konference a anotace příspěvků

Registrace pro prezenční účast

• ZDE
  • * Z důvodů projektových závazků bude prezenční účast umožněna pouze účastníkům z Prahy.

Registrace pro online přenos

Kontaktní osoba:
    Lucie Procházková
    prochazkova@meta-ops.cz
    607 279 195

Konference bude probíhat v rámci projektu iKAP II – Inovace ve vzdělávání, reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106, který je financován Evropskou unií v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

/> </p>
</body></html>