5. setkání Platformy pro (dvojjazyčné) asistenty pedagoga

Zveme Vás na 5. setkání Platformy pro (dvojjazyčné) asistenty pedagoga na téma: „Učení nemusí být mučení!“

Stává se vám, že co se děti naučí, hned zapomenou?
Nebo se jim ani učivo nedaří zapamatovat?
Pojďte s námi prozkoumat vhodné učící techniky a strategie, které povedou nejen k lepší paměti, ale i k větší motivaci k učení.

Kdy? 14. února 2022 15 – 18 hod
Kde? META, Žerotínova 35, Praha 3
Registrace: ZDE

Tipy na efektivní učení nejsou vhodné jen pro vaše žáky, ale i pro vás samotné. Vše si prakticky vyzkoušíte a uvidíte, že možná až příště půjdete nakupovat do obchodu, nezapomenete na jedinou surovinu. Seznámíte se s trenérem paměti II. stupně a zakladatele agentury Zlepši paměť Ing. Alešem Procházkou, který má bohaté zkušenosti s tím, jak paměťové techniky výrazně zlepší zapamatování a při troše tréninku zrychlí učení.

Součástí setkání bude i sdílení vašich tipů a nápadů, které pomáhají ke snadnějšímu zapamatování. Materiály prosím přineste s sebou.

Setkání je určené pro asistenty pedagoga, kteří pracují (nebo budou pracovat) s dětmi a žáky s OMJ.

Účast je možná pouze pro zájemce z Prahy.

Více o Platformě DAP najdete ZDE.

Kontakt: Hana Víznerová, viznerova@meta-ops.cz, 608 956 542

Setkávání platformy DAP probíhá v rámci projektu Čeština na druhou! (reg. č. CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_069/0001413), který je financován Evropskou unií v rámci Operačního programu Praha - pól růstu ČR.

publikováno: 18. 01. 2022