Regiony

META podporuje vícejazyčné děti a jejich pedagogy i v regionech. Víte, že máme externí kolegyně “regionálky” už v 8 krajích ČR? Jejich cílem je poskytovat podporu místním školám a síťovat aktéry působící na poli vzdělávání vícejazyčných dětí.
regiony
Jedním ze způsobů jsou i online metodické platformy pro sdílení dobré praxe a zkušeností. Letos na jaře proběhly už 4! Vždy pro školy a další aktéry z daného kraje a co kraj, to jiné téma. Tak, aby vzdělávací aktivity skutečně odpovídaly na potřeby místních škol. Díky vhledu našich regionálek do specifik regionů můžeme lépe reagovat na individuální potřeby škol a poskytovat cílenou podporu pedagogům. Děkujeme našim skvělým kolegyním za jejich úsilí. Děkujeme Nadaci Česká spořitelna za podporu!

Nyní působíme v těchto regionech:

• Jihomoravský kraj
  • Jihočeský kraj
  • Ústecký kraj
  • Moravskoslezský kraj
  • Olomoucký
  • Plzeňský kraj
  • Kraj Vysočina
  • Středočeský kraj

Stáhněte si reporty:

• Jihomoravský kraj
  • logo NČS

Nadace České spořitelny podporuje projekt organizace META – Podpora vzdělávání nově příchozích vícejazyčných dětí a žáků.