Seminář pro pedagogy mateřských škol zaměřený na problematiku práce s dětmi cizinci v Plzni

Pro pedagogické pracovníky Mateřských škol z Plzně a okolí pořádá sdružení META o.s. 28. listopadu 2011 seminář zaměřený na problematiku práce s dětmi cizinci. Na semináři bude účastníkům po stručném uvedení do problematiky začleňování dětí cizinců do předškolního vzdělávání představena metoda KIKUS - Metodika výuky jinojazyčných dětí v mateřské škole.

Více informací o semináři naleznete v přiložené pozvánce. Přihlášku na semináře posílejte do 20.11. 2011.

publikováno: 01. 11. 2011