Nová LEVOU ZADNÍ II jde do světa!

Pokračování naší úspěšné učebnice Levou zadní je na světě!

Mírně pokročilé vícejazyčné žáky 2. stupně a ZŠ či žáky SŠ provede češtinou od komunikační úrovně A2 až do B1.
Také nový díl se zaměřuje na všechny jazykové dovednosti: čtení, psaní, mluvení, poslech i gramatiku, ale zároveň do výuky češtiny jako druhého jazyka nenásilně zapojuje obsah školních předmětů. Témata přírodopisu, zeměpisu, dějepisu a občanské výuky organicky včleňuje do výuky jazyka. Chcete si knihu prolistovat?

Součástí balení je slovníček a klíč . Atraktivním doplňkem nové učebnice je i na ni navazující Gramatická příručka, která představuje česká gramatická pravidla na úrovni B1 jednoduchým a názorným způsobem.

Doufáme, že s společně s hrdiny naší učebnice a svými studenty strávíte výukou češtiny příjemný a zábavný čas!

Více informací k učebnici naleznete na stejnojmenném portálu Levou zadní a objednat ji můžete ZDE.

publikováno: 15. 03. 2024