Wellbeing vícejazyčných dětí: Potřeby, Podpora a Praktické tipy

Zapojili jsme se do týdne plného wellbeingu ve vzdělávání. Týden pro wellbeing ve škole (13. – 20. února) Pořádá Partnerství pro vzdělávání 2030+.

Interaktivní webinář se zaměřením na podporu wellbeingu vícejazyčných dětí v mateřských a základních školách. Představíme Vám specifické potřeby těchto dětí a zkoumáme, jak mohou pedagogové a pracovníci škol přispět k jejich celkovému rozvoji. Během webináře budeme diskutovat o klíčových odlišnostech v potřebách vícejazyčných dětí a dětí s migrační zkušeností ve srovnání s ostatními žáky.

Termín: 16. 02. 2024, 10–12 nebo 19. 02. 2024, 15–17
Místo konání: on-line, platforma ZOOM
Cena: zdarma

• REGISTRACE na 16. 02. 2024
  • REGISTRACE na 19. 02. 2024

Klíčová témata:
    • Identifikace potřeb vícejazyčných dětí na MŠ a ZŠ
    • Specifika podpory wellbeingu pro tuto skupinu žáků
    • Praktické tipy pro vytváření inkluzivního vzdělávacího prostředí
    • Komunikace s rodiči a vytváření partnerského přístupu
    • Důležitost kulturní citlivosti ve výuce

• Pro koho je setkání určeno:
      Setkání je určeno pro všechny pedagogické pracovníky z MŠ či ZŠ, kteří se tématu WELLBEING věnují.

Kontaktujte nás pro více informací
      suvarska@meta-ops.cz

Pozvánka ke stažení.

Nadace České spořitelny podporuje projekt organizace META – Podpora vzdělávání nově příchozích vícejazyčných dětí a žáků.

/></p>
</body></html>